Dİjİtal Yenİ DÜnya

Bİz Bursa'dayız

Bİz
Unmute
Prodüksiyon ve Stüdyo

Creators Türkİye

Başarılı yeteneklerimizle profesyonel dijital dünyanızda
eğlenceli bir yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Aynı zamanda geleceğin yeteneklerini keşfedip tecrübelerimizden
faydalanmalarını sağlıyoruz

Youtube Stüdyo

Başarılı yeteneklerimizle yaratıcı fikirleri
paylaşıp birlikte gelişiyoruz.

Twitch Stüdyo

Tecrübeli yayıncılarımızla Twitch
platformunda birlikte büyüyoruz.

İnstagram Stüdyo

Yetenekli İnfluencer ve İnfluencer adayları
ile birlikte bu platformda gelişiyoruz.

Podcast Stüdyo

Bu yeni gelişen platform'da profesyonel
ekipmanlarımız ile birlikte gelişiyoruz

Bİzİmle İletİşİme Geçİn!
Creators
HER PROJEDE KENDİMİZİ TEKRARLADIĞIMIZ TEK ŞEY; BAŞARIYA ODAKLANMAMIZ VE ONA OLAN İNANCIMIZDIR!
Creators EKİBİ
Our Service

Hİzmetlerİmİz

Creators Yapılaşması; sosyal medyada video içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyen
video blogger adayları için faaliyet gösterecek bir eğitim ve stüdyo kurumu olarak tasarlanmıştır.

Dijital PR Ajansı

Markalara fikir aşamasından uygulama aşamasına kadar anahtar teslim sunduğumuz yaratıcı dijital ajans çözümlerimiz, kurumlara özel stratejik sosyal medya hesap yönetimi, dijital ve sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz ile 13 senedir hem yurtiçinde, hem de yurtdışında sektörümüzde fark yaratmayı sürdürüyoruz.

İnfluencer Marketing

Anlaşmalı olduğumuz influencer ve içerik üreticilerinin markalaşması yolunda onların marka patenti ve web sitelerini yapıyoruz. Devamında içerik üreticilerimiz ile markalar arasındaki köprüyü kurarak kendi network ağlarını geliştirmelerinde yardım ediyoruz.

Menajerlik Hizmetleri

Creators olarak, birlikte çalıştığımız ünlü isimlerin tüm iş süreçlerini yöneten, gerekli hazırlıkların yapılması yönünde süreci takip ediyoruz.Gerçekleşecek organizasyon için gerekli olan tüm sürece detaylarıyla beraber hakim olarak, planlamanın eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlıyoruz. Bu işi Yaparken 13 yıllık deneyimimize dayanıyoruz.

Akademi Hizmetleri

Vlogger Akademisi; sosyal medyada video içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyen video blogger adayları için faaliyet gösterecek bir eğitim kurumu olarak tasarlanmıştır. Video blogger akademisi; adaylarının konu dahilinde çektikleri videoların Vlogger Akademi web sitesinde yayınlanmasına ve filmler arasından yapılacak bir seçkiyle BursaGo Youtube Kanalı’na katkı sunulmasına dayalı bir eğitim projesidir.

Kids Projeleri

Creators olarak, çocuklarımızın ilgileri doğrultusunda onlara oyunculuk ve vlogger eğitimleri vererek onların ünlü olma yolunda onlara yardımcı oluyoruz. Bu eğitimleri ünlü oyuncu koçları ve alanında uzman psikologlar ile veriliyor ve sonrasında onların oyuncu olma yolunda ve içerik üretme yolunda onlara yardımcı oluyoruz.

Stüdyo/Space Hizmetleri

Fikirlerinizi YouTube Stüdyosu ve Space hizmetleri ile hayata geçirdiğinizde ortaya muhteşem içerikler çıkabilir. YouTube Stüdyosu'nda ilham kaynağınızı bulabilir, bir sonraki videonuzla ilgili ipuçları alabilir ya da sizin gibi içerik üreticiler ve sanatçılarla ortak çalışmalar yapabilirsiniz.

Yeni medya MCN'lik hizmetleri

MCN’in İngilizce açıklaması Multi Channel Network’tür. Yani Çoklu Kanal Ağı. YouTube üzerinde partner kanalları ile oluşturulan büyük ağ ile daha fazla izlenme, daha fazla etkileşim sağlıyoruz.Çapraz tanıtımlar ve yüksek ecpm oranları ile daha çok kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Brandconnect

Brand Connect, uyarlanabilir marka yönergeleri ve dağıtım kontrolleriyle onaylanmış içeriği merkezileştiren, markanızın nereye gittiğine ve üzerinde kimin çalıştığına bakılmaksızın markanızın stratejide kalmasını sağlayan dinamik marka yönetimini yapıyoruz.

Youtube Kanal Yönetimi

İnfluencerlarımızın ve içerik üreticilerimiz bizim için önemli ve bu içerik üretme yollarında onlara yardım etmek bizim önceliklerimizden bir tanesidir. İçerik üreticilerimizin kendi çektikleri videoların düzenlenmesi ve platformlara yüklenmesi konusunda onlara yardım ediyoruz.Yardımlarımız doğrultusunda içerik üreticilerimiz kendi içeriklerine konsantre olup daha kaliteli içerikler üretebilirler.

Modem

Dünya üzerinde dijital içeriklerini oluşturacak en iyi yeri arayanlar, kendi ofislerinin yetersiz ve verimsiz olduğunu düşünen içerik üreticilerimize, 2000+ metre kare üzerine kurulmuş Modem alanlarında çalışma olanakları sağlıyoruz. Bu sayede içeriklerini üretirken monotonluktan uzaklaştırıyoruz ve aynı zamanda Modemde çalışan diğer içerik üreticileri ile tanışma olanaklarını sağlıyoruz.

Team Pixel Hizmetleri

İnfluencer ve içerik üreticisi olmaya karar vermiş veya çoktan influencer olma yolunda belli işler başarmış arkadaşlarımızın bazen ekipman sıkıntıları olabiliyor. Bu ekipman sıkıntılarını halletmek de bize düşüyor. Kullanıcılarımıza çekimlerini yapabilecekleri kamera ve mikrafonlar sağlıyoruz.

Vlogger Hizmetleri

Gelişen dünyada yeni terimlerde hayatımıza giriyor. Vlogger, Youtube ve diğer platfomrlar üzerinde kendi kişisel videolu blog çeken kişilere denir. Vloggerlarımıza kendi içeriklerini üretmelerinde yardımcı oluyoruz.

WMW

WMW ile birlikte uzmanlığına ihtiyaç duyulan bütün bu kültürel alanlarda yeni projeler geliştiriyor, dünyanın dört bir yanından farklı kurum ve kuruluşlarla uluslararası düzeyde ortak çalışmalara imza atıyor.

Our Service
Our Work

Yaratıcılarımız

Yaratıcı fikirlerle profesyonel dijital dünya arkadaşlarınız

Our Work
Clients

Yorumlar

Kentimizin dağları, gölleri, ormanları ve yaşamı ile ülkemizin doğal platosunda
hayatı yakalama fırsatı.

Clients

Team Pixel Projelerimiz

Yeteneklerimize, yapmak istedikleri her türlü prodüksiyon ve projede faydalar sağlayarak yardımcı oluyoruz.

Ulu Cami Projesi

50%

Bursa Sualtı Projesi

50%

Noel Baba Projesi

96%

Özgürlük Anıtı Projesi

75%

Sualtı İstanbul Projesi

55%

Antalya Sualtı Projesi

100%

Volfram Film Projesi

50%

Kent Projeleri

70%

Vlogger Projeleri

70%

Sosyal Eğitim Projesi

90%

Köy Projesi

84%

Sinema Yayın Projesi

100%
Team

The Team Pİxel

Profesyonel ve dünya çapında işlere imza atan Team Pixel ekibimiz sizlerle.

person1

Serkan Y.

FOUNDER

Detay İçin Tıklayınız.

person2

Ebru Y.

TRAINER

Detay İçin Tıklayınız.

person3

Alp S.

SUPPORT

Detay İçin Tıklayınız.

person3

Nurefşan O.

General Manager

Detay İçin Tıklayınız.

person3

Oğuzcan G.

Art Director

Detay İçin Tıklayınız.

person3

Fahir Batın O.

Department Manager

Detay İçin Tıklayınız.

person1

MARCEL M.

DESIGNER

Detay İçin Tıklayınız.

person2

MATTHIAS N.

CODER

Detay İçin Tıklayınız.

person3

V.H.TİN

SUPPORT

Detay İçin Tıklayınız.

Team

SİZİ BEKLİYORUZ

Stüdyomuzda sizleri ağırlamak isteriz.