Hakkımızda
50364
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50364,theme-borderland,eltd-core-1.2,woocommerce-no-js,borderland-|-shared-by-wptry.org-theme-ver-2.4,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_inside_paspartu,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,columns-3,type1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Creators İle Sosyal Medyayı Keşfet

Hakkımızda

a

Başarılı yeteneklerimizle profesyonel dijital dünyanızda eğlenceli bir yol arkadaşlığı yapıyoruz. Aynı zamanda geleceğin yeteneklerini keşfedip tecrübelerimizden faydalanmalarını sağlıyoruz

Hizmetlerimiz

Vlogger Yapılaşması; sosyal medyada video içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyen video blogger adayları için faaliyet gösterecek bir eğitim ve stüdyo kurumu olarak tasarlanmıştır.

Dijital PR Ajansı
Markalara fikir aşamasından uygulama aşamasına kadar anahtar teslim sunduğumuz yaratıcı dijital ajans çözümlerimiz, kurumlara özel stratejik sosyal medya hesap yönetimi, dijital ve sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz ile 13 senedir hem yurtiçinde, hem de yurtdışında sektörümüzde fark yaratmayı sürdürüyoruz.
İnfluencer Marketing
Anlaşmalı olduğumuz influencer ve içerik üreticilerinin markalaşması yolunda onların marka patenti ve web sitelerini yapıyoruz. Devamında içerik üreticilerimiz ile markalar arasındaki köprüyü kurarak kendi network ağlarını geliştirmelerinde yardım ediyoruz.
Menajerlik Hizmetleri
Creators olarak, birlikte çalıştığımız ünlü isimlerin tüm iş süreçlerini yöneten, gerekli hazırlıkların yapılması yönünde süreci takip ediyoruz.Gerçekleşecek organizasyon için gerekli olan tüm sürece detaylarıyla beraber hakim olarak, planlamanın eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlıyoruz. Bu işi Yaparken 13 yıllık deneyimimize dayanıyoruz.
Akademi Hizmetleri
Vlogger Akademisi; sosyal medyada video içeriği üreten ya da üretmeyi hedefleyen video blogger adayları için faaliyet gösterecek bir eğitim kurumu olarak tasarlanmıştır. Video blogger akademisi; adaylarının konu dahilinde çektikleri videoların Vlogger Akademi web sitesinde yayınlanmasına ve filmler arasından yapılacak bir seçkiyle BursaGo Youtube Kanalı’na katkı sunulmasına dayalı bir eğitim projesidir.
Kids Projeleri
Creators olarak, çocuklarımızın ilgileri doğrultusunda onlara oyunculuk ve vlogger eğitimleri vererek onların ünlü olma yolunda onlara yardımcı oluyoruz. Bu eğitimleri ünlü oyuncu koçları ve alanında uzman psikologlar ile veriliyor ve sonrasında onların oyuncu olma yolunda ve içerik üretme yolunda onlara yardımcı oluyoruz.
Stüdyo/Space Hizmetleri
Fikirlerinizi YouTube Stüdyosu ve Space hizmetleri ile hayata geçirdiğinizde ortaya muhteşem içerikler çıkabilir. YouTube Stüdyosu’nda ilham kaynağınızı bulabilir, bir sonraki videonuzla ilgili ipuçları alabilir ya da sizin gibi içerik üreticiler ve sanatçılarla ortak çalışmalar yapabilirsiniz.
Yeni medya MCN’lik hizmetleri
MCN’in İngilizce açıklaması Multi Channel Network’tür. Yani Çoklu Kanal Ağı. YouTube üzerinde partner kanalları ile oluşturulan büyük ağ ile daha fazla izlenme, daha fazla etkileşim sağlıyoruz.Çapraz tanıtımlar ve yüksek ecpm oranları ile daha çok kazanmanıza yardımcı oluyoruz.
Brandconnect
Brand Connect, uyarlanabilir marka yönergeleri ve dağıtım kontrolleriyle onaylanmış içeriği merkezileştiren, markanızın nereye gittiğine ve üzerinde kimin çalıştığına bakılmaksızın markanızın stratejide kalmasını sağlayan dinamik marka yönetimini yapıyoruz.
Youtube Kanal Yönetimi
İnfluencerlarımızın ve içerik üreticilerimiz bizim için önemli ve bu içerik üretme yollarında onlara yardım etmek bizim önceliklerimizden bir tanesidir. İçerik üreticilerimizin kendi çektikleri videoların düzenlenmesi ve platformlara yüklenmesi konusunda onlara yardım ediyoruz.Yardımlarımız doğrultusunda içerik üreticilerimiz kendi içeriklerine konsantre olup daha kaliteli içerikler üretebilirler.
Modem
Dünya üzerinde dijital içeriklerini oluşturacak en iyi yeri arayanlar, kendi ofislerinin yetersiz ve verimsiz olduğunu düşünen içerik üreticilerimize, 2000+ metre kare üzerine kurulmuş Modem alanlarında çalışma olanakları sağlıyoruz. Bu sayede içeriklerini üretirken monotonluktan uzaklaştırıyoruz ve aynı zamanda Modemde çalışan diğer içerik üreticileri ile tanışma olanaklarını sağlıyoruz.
Team Pixel Hizmetleri
İnfluencer ve içerik üreticisi olmaya karar vermiş veya çoktan influencer olma yolunda belli işler başarmış arkadaşlarımızın bazen ekipman sıkıntıları olabiliyor. Bu ekipman sıkıntılarını halletmek de bize düşüyor. Kullanıcılarımıza çekimlerini yapabilecekleri kamera ve mikrafonlar sağlıyoruz.
Vlogger Hizmetleri
Gelişen dünyada yeni terimlerde hayatımıza giriyor. Vlogger, Youtube ve diğer platfomrlar üzerinde kendi kişisel videolu blog çeken kişilere denir. Vloggerlarımıza kendi içeriklerini üretmelerinde yardımcı oluyoruz.
WMW
WMW ile birlikte uzmanlığına ihtiyaç duyulan bütün bu kültürel alanlarda yeni projeler geliştiriyor, dünyanın dört bir yanından farklı kurum ve kuruluşlarla uluslararası düzeyde ortak çalışmalara imza atıyor.
Ünlulerin Yorumları